Wyświetlanie 1–24 z 43 wyników

Maty przemysłowe

Maty przemysłowe jako sposób na skuteczne zapewnienie bezpieczeństwa na stanowisku pracy. Zapewnij swoim pracownikom odpowiednie warunki w zakładzie. Oszczędź na zwolnieniach chorobowych pracowników i zainwestuj w podłogowe maty ergonomiczne. Poprawiają krążenie oraz niwelują bóle doskwierające pracownikom na stanowiskach stojących. Mata gumowa przemysłowa posiada także właściwości przeciwpoślizgowe co pozwala na użycie jej w miejscach zaolejonych oraz gdzie występują różnego rodzaju odczynniki chemiczne. Dostępne są w różnych rozmiarach z możliwością dopasowania do każdego stanowiska pracy.

Posiadamy maty przemysłowe dla automotive, maty antypoślizgowe dla branży HoReCa, maty PVC z drenażem do obrabiarek oraz na stanowiska CNC. W naszej ofercie mamy także maty modułowe które pozwalają na dowolne rozłożenie na stanowisku pracy. Polecamy również maty dekontaminacyjne, elektroizolacyjne oraz esd, które idealnie nadają się do specyficznych miejsc pracy takich jak clean roomy czy też różnego rodzaju miejsca z wyładowaniami elektrycznymi.

Dzięki naszemu doświadczeniu i szerokiemu wachlarzowi produktów jesteśmy w stanie dostarczyć kompleksowe rozwiązania ergonomiczne oraz dotyczące zagadnień BHP, dopasowane do konkretnych potrzeb. Dajemy również możliwość bezpłatnego testu mat podłogowych przemysłowych. 

Skontaktuj się z nami i sprawdź jak szybko rozwiążemy Twój problem !