Wyświetlanie 1–12 z 43 wyników

Maty przemysłowe

Maty przemysłowe jako sposób na skuteczne zapewnienie bezpieczeństwa na stanowisku pracy.

Stanowiska pracy stojącej, ciągi komunikacyjne, a także mokre lub zaolejone środowiska wymagają specjalnych rozwiązań. Doskwierające bóle krzyżowe, niewygodne buty bhp, a także śliskie i tłuste posadzki, przyczyniają się do wzrostu ryzyka wypadków w pracy.

Zapewnij swoim pracownikom odpowiednie warunki w zakładzie. Oszczędź na zwolnieniach chorobowych pracowników i zainwestuj w podłogowe maty ergonomiczne. Poprawiają krążenie oraz niwelują bóle doskwierające pracownikom na stanowiskach stojących. W przypadku pracy w środowiskach mokrych lub zaolejonych, z pomocą przychodzą maty antypoślizgowe przemysłowe. To proste, acz skuteczne rozwiązanie doskonale sprawdzi się w tych ciężkich warunkach. W sprzedaży dostępne są maty odporne na oleje, chłodziwa maszynowe, smary czy chemikalia.

Posiadamy maty przemysłowe dla automotive, maty antypoślizgowe dla branży HoReCa, maty PVC z drenażem do obrabiarek oraz na stanowiska CNC. W naszej ofercie mamy także maty modułowe które pozwalają na dowolne rozłożenie na stanowisku pracy. Polecamy również maty dekontaminacyjne, elektroizolacyjne oraz esd, które idealnie nadają się do specyficznych miejsc pracy takich jak clean roomy czy też różnego rodzaju miejsca z wyładowaniami elektrycznymi.

Dzięki naszemu doświadczeniu i szerokiemu wachlarzowi produktów jesteśmy w stanie dostarczyć kompleksowe rozwiązania ergonomiczne oraz dotyczące zagadnień BHP, dopasowane do konkretnych potrzeb.

SATEC24 – maty przemysłowe on-line!

Skontaktuj się z nami i sprawdź jak szybko rozwiążemy Twój problem !