Odbojnice przemysłowe

Odbojnice to nieodzowne elementy wyposażenia hal produkcyjnych czy obiektów przemysłowych. Zabezpieczają regały magazynowe, urządzenia, maszyny oraz elementy konstrukcyjne hal przed uderzeniami wózków widłowych, samochodów oraz innych pojazdów poruszających się po hali, parkingu czy magazynie. Zabezpieczenia odgradzają także miejsca postojowe oraz wyodrębniają strefy ciągów komunikacyjnych.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

 

Odbojnice przemysłowe stanowią stabilny jak i estetyczny element architektury, zapewniającej bezpieczeństwo w miejscach publicznego użytku.

 

Ich głównym zadaniem jest zabezpieczanie miejsc i urządzeń szczególnie narażonych na uszkodzenia, spowodowanych codzienną pracą pojazdów w magazynach, halach produkcyjnych, a także na parkingach i w miejscach użyteczności publicznej. Konstrukcje są wytwarzane według indywidualnych wytycznych, zależnie od rodzaju obiektu, pojazdów poruszających się po danym terenie, a także zależnie od rodzaju podłoża i miejsca montażu.

Do produkcji odbojnic używane są rury stalowe o średnicach w zakresie od fi 60mm do fi210mm. Ochraniacze są ocynkowane ogniowo, zabezpieczone podkładem antykorozyjnym oraz malowane w kolorze żółto – czarnym. Istnieje opcja wyklejenia folią czarną (na żółtej farbie) lub odblaskową żółtą.

Prosimy mieć na uwadze, iż konstrukcje odbojnic nie gwarantują 100% ochrony, ale w istotnym stopniu zmniejszają skutki zderzeń.


Oslona na słup MCG

Zachęcamy również do zapoznania się z naszą ofertą osłon na słupy wykonanych z tworzywa sztucznego – osłony słupów