Oleiste

Maty antypoślizgowe do środowisk zaolejonych

Powinny być wykonane z gumy nitrylowej. Najwyższą odporność na oleje i smary gwarantują maty wykonane ze 100% nitrylu. W przypadku występowania większych ilości oleju (np. wycieki) zalecane jest zastosowanie mat z drenażem. Mata antypoślizgowa z drenażem zapobiega gromadzeniu się cieczy na powierzchni i w ten sposób zmniejsza ryzyko poślizgnięć.

Dostępne maty są w formie arkuszy wyprodukowanych na wymiar lub w standardowych modułach z możliwością łączenia. Wszystkie nasze maty posiadają na krawędziach fazowane ranty redukujące ryzyko potknięcia. W większości modeli, ranty mogą być wykonane w wersji żółtej ostrzegawczej.

Wysokiej jakości maty antypoślizgowe charakteryzują się gumą o dużej sprężystości oraz specjalnie profilowaną budową. Zapewnia to odpowiednie właściwości ergonomiczne maty na stanowisku pracy. Nie bez znaczenia jest również jej grubość. Im grubsza warstwa gumy tym lepsze właściwości ergonomiczne.

Najlepsze maty nitrylowe (100% nitrylu) posiadają gwarancję do 5 lat! Taka trwałość znacznie obniża koszty eksploatacyjne.

Skontaktuj się z nami: info@bhpsatec.pl. Dobierzemy matę odpowiednią do Twoich potrzeb!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 15