Systemy antykolizyjne wózków widłowych

[smartslider3 slider=4]

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Systemy antykolizyjne dla pieszych i wózków

Od roku 2019 wprowadzamy na rynek innowacyjne, aktywne i niezależne systemy służące poprawie bezpieczeństwa na halach i magazynach. Elektroniczne systemy ostrzegawcze to doskonała, ekonomiczna alternatywa dla drogich systemów montowanych na wózkach, a także dla zwykłych pasywnych elementów ostrzegawczych takich jak odbojnice, taśmy czy znaki. 

 

Gdzie i jak montuje się systemy antykolizyjne SATEC?

Systemy antykolizyjne SATEC to systemy działające niezależnie. Niewymagana jest ingerencja w obecnie działające systemy, nie ma również potrzeby przeróbek we wnętrzu wózka. Jest to niezwykle ekonomiczne rozwiązanie – koszt jest jeden, bez względu na ilość wózków pracujących firmie. System też działa w przypadku pojazdów pochodzących z zewnątrz, nie wymagana jest instalacja systemu na żadnym urządzeniu. System ten nie wymaga ingerencji w obecną sieć elektryczną, posiada odrębne zasilanie oraz system logiczny. 

 

Do czego służą systemy ostrzegawcze dla pieszych i wózków z oferty SATEC?

Systemy ostrzegawcze dla pieszych oraz wózków mają szerokie zastosowanie, zależnie od wybranego systemu i miejsca instalacji. W ofercie SATEC znajdą Państwo systemy antykolizyjne stosowane do ochrony niskowiszących elementów konstrukcyjnych hali jak np. antresola, stropy, systemy wentylacji p.poż i inne. Są to również systemy do stosowania na skrzyżowaniach, narożnikach, wjazdach, przejściach, bramach i innych miejscach o ograniczonej widoczności. Urządzenia te znajdują również zastosowanie przy drzwiach, tam gdzie ścieżki pieszych oraz wózków mogą się przecinać. 

 

Jak działają systemy antykolizyjne? 

Systemy antykolizyjne SATEC składają się z trzech głównych elementów: sensorów, modułów sterujących oraz peryferiów ostrzegawczych. Zależnie od potrzeb i zastosowania, dobieramy odpowiednie sensory, a także umożliwiamy wybór peryferiów świetlnych i dźwiękowych. 

 

Jesteś zainteresowany systemami antykolizyjnymi? 

Skontaktuj się z nami i sprawdź, jak szybko rozwiążemy Twój problem!