Oznakowanie podłóg

Oznakowanie podłogowe w postaci taśm, znaczników czy znaków podłogowych to rozwiązanie, dzięki któremu wyznaczanie obszarów funkcjonalnych na hali lub magazynie jest łatwe i szybkie. Odpowiednie oznaczenia magazynowe to klucz do lepszej organizacji i zwiększenia efektywności pracy. 

 

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

Oznakowanie poziome na hali produkcyjnej lub w magazynie

 

Oznakowanie hal magazynowych oraz oznakowanie hali produkcyjnej jest niezwykle ważne. Dobrze zorganizowany i bezpieczny zakład lub magazyn, a także pojedyncze stanowisko pracy ma bardzo duże przełożenie na efektywność produkcji. Dzięki znacznikom podłogowym 5S możliwe jest szybkie i sprawne oznakowanie miejsc odkładczych, wyznaczenie stref lub zabezpieczenie obszarów niebezpiecznych. Taśmy podłogowe doskonale nadają się do wyznaczania dużych stref np. magazynowania lub ciągów komunikacyjnych. Znaki podłogowe sprawdzą się zaś idealne do ostrzegania np. przed obszarem, po którym poruszają się wózki widłowe lub występują inne niebezpiecznie czynniki. 

 

Oznakowanie magazynowe w postaci oznakowania poziomego

 

Taśmy podłogowe, znaczniki podłogowe, znaki bezpieczeństwa oraz okienka podłogowe. Dostępne są również znaki podłogowe fotoluminescencyjne. 

Skontaktuj się z nami i sprawdź jak szybko rozwiążemy Twój problem.