Produkty 5S, LEAN, KAIZEN

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Sprawne funkcjonowanie fabryki czy magazynu jest niezwykle ważną kwestią, nad którą warto się pochylić przy optymalizacji procesów.  Wśród osób odpowiedzialnych za usprawnienia popularne są metody takie jak 5S, Lean Management czy filozofia Kaizen. Wdrażanie w życie firmy tych zasad jest procesem wieloetapowym, podczas którego niezbędne okazują się  pewne praktyczne narzędzia. 

W SATEC myślimy jak Leanowiec – dążymy do usprawnień i redukcji kosztów, ale również jak Pracownik – chcemy, aby nasze produkty i rozwiązania były jak najbardziej praktyczne i chętnie stosowane na co dzień. 

W tej kategorii prezentujemy produkty 5S, Lean, Kaizen, które z łatwością wykorzystasz do wdrażania wszelkiego typu usprawnień. W większości są to produkty podlegające personalizacji grafiki, rozmiaru, sposobu montażu itp. Staramy się dostarczać produkty jak najbardziej dopasowane do potrzeb naszych klientów. Jeśli jednak wśród nich nie znalazłeś odpowiedniego – chętnie znajdziemy dla Ciebie rozwiązanie szyte na miarę. Skontaktuj się z nami i sprawdź, jak szybko rozwiążemy Twój problem!