Oznakowanie regałów

Oznakowanie regałów w magazynie jest dużym ułatwieniem dla pracowników i zdecydowanie skraca czas dostępu do informacji o towarze. Zachęcamy do poznania pełnej oferty akcesoriów niezbędnych do oznaczania towarów na regałach oraz do identyfikacji materiałów, maszyn, urządzeń w halach produkcyjnych.

Posiadamy etykiety magnetyczne oraz samoprzylepne, wiele rodzajów szyldów alejkowych oraz uchwytów na etykiety (listwy regałowe)

Wyświetlanie wszystkich wyników: 11

 

Oznaczenia magazynowe – etykiety, listwy, szyldy. 

Oznaczenia magazynowe to jedna z podstawowych kwestii, do której należy przywiązać dużą uwagę przy projektowaniu i organizacji magazynu. Jeśli zależy nam na tym, aby nasza hala magazynowa była dobrze zorganizowana, a odnalezienie konkretnej alejki, regału czy towaru – sprawne, konieczne staje się zastosowanie oznaczeń magazynowych. 

Występują one w postaci: etykiet do oznaczania  trawersów lub profili regałów magazynowych – magnetycznych, stosowanych głównie przy oznakowaniu tymczasowym,  a także samoprzylepnych – mocowanych na stałe – jako oznaczenie konkretnych miejsc np. paletowych. Ułatwia to organizację i usprawnia inwentaryzację. Etykiety mogą zawierać na sobie różne kody, napisy czy grafiki.

Dobrze zorganizowany magazyn z wieloma alejkami i regałami nie może obejść się bez szyldów alejkowych czy regałowych. Doskonale widoczne z daleka, trwałe i mocne szyldy regałowe to najbardziej czytelne rozwiązanie do oznakowania regałów i alejek. 

 

Oznakowanie regałów magazynowych – znak dobrze zorganizowanego magazynu 

W dużych, przestrzennych magazynach, odnalezienie konkretnego towaru może stanowić nie lada wyzwanie. Na szukanie i domyślanie się tracimy wiele czasu, a co za tym idzie – pieniędzy. Dzięki zastosowaniu czytelnych i mocnych rozwiązań do oznaczania regałów wszelkie czynności takie jak odkładanie w odpowiednie miejsce są proste i szybkie. 

 

Zorganizuj swój magazyn z BHP SATEC

Zapewniamy najlepsze doradztwo w doborze odpowiednich rozwiązań dla Twojego magazynu. Nasz zespół z wieloletnim doświadczeniem produkcyjnym doskonale zna potrzeby przemysłu. Skontaktuj się z nami i sprawdź jak szybko rozwiążemy Twój problem!