Jak zwiększyć komfort pracy na produkcji stojącej? Mata przemysłowa Vynagrip

Rodzinna farma produkcyjna we wschodniej części Anglii, szukała rozwiązania antypoślizgowego, który zapewniłby pracownikom produkcji zarówno komfort jak i bezpieczeństwo.

Problem do rozwiązania:

 

Alan Bartlett i Synowie to rodzinna firma, specjalizująca się  w produkcji i przetwarzaniu marchwi i pasternaku. Warzywa są zrywane, przetwarzane i pakowane. Pracownicy produkcji stoją przez wiele godzin na niewygodnej metalowej kratce. Powoduje to dyskomfort pracy, a co za tym idzie – zmniejszenie produktywności. Taka nawierzchnia jest również niebezpieczna – gdy mokra, staje się wyjątkowo śliska.

Wymagania:

 

  • Równe osadzenie wzdłuż maszyn i linii produkcyjnych
  • Zapewnienie komfortu i właściwości antyzmęczeniowych
  • Szybki drenaż
  • Łatwość w czyszczeniu
  • Do rozłożenia w jednym, długim ciągu

Rozwiązanie – mata przemysłowa Vynagrip: 

Do takich warunków polecamy matę Vynagrip – przemysłowa mata o właściwościach antypoślizgowych oraz antyzmęczeniowych. Dwuwarstwowa konstrukcja zapewnia amortyzację oraz właściwości antyzmęczeniowe, które zwiększają produktywność. Certyfikowana antypoślizgowość, tłoczona strukturalna nawierzchnia oraz otwory drenujące sprawiają, że używanie maty znacząco zwiększa bezpieczeństwo na produkcji.

Mata Vynagrip jest wykonana z nieporowatego PCV, co czyni ją odporną na rozwój bakterii. Oznacza to, że jest idealna do używania w przemyśle Horeca, gdzie odbywa się proces obróbki żywności. Łatwa do docięcia na żądany wymiar, ściśle przylega do krawędzi maszyn i brzegów linii produkcyjnej.

przemysłowa mata, mata antypoślizgowa, greting, podest, podest z tworzywa sztucznego
Antypoślizgowość
ASTM F 1677 – Dry/Wet: 0.9/0.7; DIN 51130: R11, V10

Mata przemysłowa Vynagrip

Numer jeden do mokrych środowisk. Mata o zastosowaniu przemysłowym, dla komfortu i bezpieczeństwa.

 

  • Elastyczne formaty: Do wyboru moduły z fazowanymi krawędziami lub rolki o danej szerokości i długości 10m
  • Prosty montaż: Łatwa do docięcia, dopasowuje się do nierównych powierzchni
  • Łatwa w utrzymaniu czystości: Nie są potrzebne żadne specjalistyczne narzędzia do czyszczenia – łatwo można ją umyć przy pomocy zwykłego węża z wodą.