SATEC

MENU

Wyposażenie magazynu

Oferujemy niezwykle szeroki wachlarz produktów dla każdego obszaru w magazynie. Posiadamy produkty zarówno do organizacji magazynu, poprawy bezpieczeństwa oraz zagwarantowania ergonomicznej i wydajnej pracy. Wspieramy wdrażanie metod 5S/6S, WMS, Visual Management, Lean Manufacturing. Jeśli w naszej ofercie nie znalazł się produkt, którego poszukujesz  – skontaktuj się z nami i sprawdź jak szybko rozwiążemy Twój problem! 

5 SIGMA (5S / 6S)

Porządkujemy Twoje otoczenie. Oferujemy produkty porządkujące stanowiska pracy, organizujące środki czystości, oznakowanie rozmieszczenia wyposażenia.

KAIZEN

Usprawniamy procesy. Akcesoria zwiększające wydajność procesów intralogistycznych i ergonomię stanowisk pracy.

Lean Manufacturing

Generujemy oszczędności, redukujemy marnotrawstwo. Dbamy o właściwy przepływ informacji w fabryce. Pomagamy wizualizować procesy, cele, wyniki.

Oznakowanie podłogowe w postaci taśm, znaczników 5S czy znaków podłogowych. 

Oferujemy produkty niezbędne przy wdrażaniu WMS. Etykiety regałowe, szyldy alejkowe, uchwyty na etykiety ze zmienną treścią. 

Obowiązkowy element sprawnie funkcjonującego magazynu. Sprawdź naszą szeroką ofertę zawieszek i kieszeni magazynowych. 

Wprowadzasz metodę 5S? Postępujesz zgodnie z Lean Manufacturing? Koniecznie sprawdź produkty z tej kategorii. 

Personalizowane tabliczki magazynowe oraz tablice bhp z indywidualnym projektem na podstawie wymagań klienta. 

Produkty do optymalizacji czasu, miejsca i sprawnej organizacji podczas procesów składowania i transportowania towarów czy materiałów. 

Maty przemysłowe zwiększają komfort pracy pracownika, przyczyniając się do zwiększonej wydajności zarówno jednostki jak i  całej organizacji. 

Produkty i akcesoria usprawniające zachowanie czystości na magazynie oraz w strefach przyjęć i wydań.