Wyświetlanie wszystkich 7 wyników

Zawieszki magazynowe i kieszenie magazynowe jako sposób na sprawne funkcjonowanie magazynu

Zawieszki magazynowe stanowią ważną informację o stanie i zawartości na magazynie czy też w produkcji. Każdy pojemnik KLT, Gitterbox, paleta czy też karton musi posiadać obowiązkowe oznakowanie, w postaci zawieszek magazynowych, kieszeni magazynowych czy też tablic informacyjnych. Wszędzie tam gdzie w fabrykach, magazynach jest dużo elementów metalowych takie kieszenie i zawieszki można wykorzystać jako tabliczki informacyjne, ostrzegawcze i orientacyjne.

Zawieszki magazynowe i kieszenie na etykiety dostępne są w różnych rozmiarach.

Zawieszki magazynowe dostępne są standardowo w rozmiarach od A4 do A6, reszta rozmiarów dostępna jest na zamówienie, w SATEC jesteśmy w stanie stworzyć dedykowane zawieszki dla Państwa firmy. W zawieszkach możemy umieszczać etykiety bądź dokumenty w poziomie jak i w pionie.

Zawieszki posiadają także wiele sposobów mocowań.

Różnorodność mocowań dostępnych w naszym asortymencie powoduje że każdy klient otrzyma to czego potrzebuje. Posiadamy zawieszki z mocowaniem magnetycznym oraz kieszenie mocowane za pomocą drutu, dodatkowo posiadamy produkty mocowane za pomocą haczyków czy też różnych pasków mocujących.

Tworzone z wysokogatunkowych materiałów są odporne na zniszczenia. Zawieszki przystosowane do użytku wewnętrznego jak i zewnętrznego. Ich różnorodność sprawia, iż w dogodny sposób możemy oznaczyć każde miejsce magazynowe, każdy regał czy też paletę. Kieszenie magazynowe posiadają bardzo dużą funkcjonalność. Dokument umieszczony w kieszeni jest przenośny. Ponadto kieszeń pełni funkcję ochronną dokumentu przed zabrudzeniem.

Powyżej przedstawiamy przykładowe kieszenie magazynowe, które pomogą Państwu w oznaczeniu na magazynie.

Skontaktuj się z nami i sprawdź nasze Ceny. Zobacz jak szybko rozwiążemy Twój problem !